Користувацька угода

Радимо уважно прочитати дані умови. Якщо ви не згодні з ними - не використовуйте цей сайт.

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Сайт  https://www.zooalekseya.com  (далі «ZOOZLEKSEYA») надає дозвіл на завантаження матеріалів сайту (далі «Сайт») тільки для особистого, некомерційного використання. Вся інформація про авторське право та інші дані, про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях повинні бути збережені. VINZER HOME забороняє змінювати, розповсюджувати або демонструвати матеріали цього сайту в будь-якому вигляді, а також використовувати їх для суспільних або комерційних цілей. Заборонено використовувати ці матеріали на інших інформаційних ресурсах або в комп'ютерних мережах.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ZOOZLEKSEYA не надає гарантії щодо точності матеріалів і послуг, викладених на Сайті. Інформація про матеріали, послуги, а також продукція і вартість можуть бути змінені без повідомлення. Якщо будь-які матеріали перестали бути актуальними, ZOOZLEKSEYA не зобов'язаний їх оновлювати.

ZOOZLEKSEYA ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли через використання сайту, неможливості використання або результатів використання сайту.

РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

Реєструючись на Сайті, ви даєте згоду на достовірність і точність своїх контактних даних.

Після реєстрації ви отримуєте логін і пароль, безпеку яких відтепер у вашій відповідальності. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. Якщо реєстраційні дані будуть втрачені, ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок І КОМЕНТАРІ

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі та відгуки на сайті, ви відповідаєте, що це повідомлення законне, не завдає шкоди, не загрожує, не є наклепом, який суперечить моральним нормам, не впливає на авторські права, не пропагує ненависть і дискримінацію людей за расовою, етнічною , статевою, релігійною, соціальною ознаками. У коментарі повинні бути відсутніми образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-які порушення чинного законодавства України. Ви даєте згоду, що будь-яке ваше повідомлення ZOOZLEKSEYA може видалити без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. ZOOZLEKSEYA не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщеної користувачами сайту.

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт ZOOZLEKSEYA ( більш докладно про захист і обробці персональних даних ). Це може включати в себе запис одного або декількох куків (cookies) або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки (cookies) і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, пропонованими нашими партнерами. Наприклад, рекламні послуги, які можуть з'явитися на інших сайтах


Друк